Hallitus 2020

Hallitustenvaihtokokous 9.12.2019. Vanha lopettelee ja v.2020 hallitus järjestäytyi, jotta se on valmis aloittamaan vuoden alusta.

Puheenjohtaja
Antero Saksala, 050 526 2791
antero.saksala@gmail.com

Jäsen, varapuheenjohtaja
Anna-Maija Lahtinen, 040 749 2333
amo.lahtinen@gmail.com

Jäsen, sihteeri
Henriikka Turtiainen, 040 128 9516
henriikka72@hotmail.com

Jäsen, jäsenrekisteri
Herkko Saari, 050 385 3041
herkko.saari@elisanet.fi

Jäsen, sali-isäntä
Mauri Virtanen, 045 230 4399
virve.viola@gmail.com

Jäsen, saliemäntä
Merja Leino, 040 716 0158
merjaleino.54@gmail.com

Jäsen, matkat
Eeva Viljanen, 050 563 1192
eeva.viljanen@kolumbus.fi

Jäsen, matkat, fb-vastaava
Anna-Maija Niskanen, 040 094 3794
anna_maija_niskanen@hotmail.com

Jäsen, projektit, RoSe-vastaava
Matti Pakarinen, 040 500 3088
mvpakarinen@gmail.com